WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy punkty sprzedaży stolarki budowlanej, składy budowlane, firmy budowlane i deweloperów oraz deweloperów. Jeśli chcecie rozszerzyć i zdecydowanie uatrakcyjnić swoją ofertę proponujemy Wam współpracę z jedynym Salonem firmowym STOLBUD Grupa Koronea na terenie województwa łódzkiego. Jako główny przedstawiciel producenta oferujemy bardzo atrakcyjne warunki handlowe, gwarantowane i szybkie terminy realizacji oraz mocne wsparcie techniczne i marketingowe.

Szczególną ofertę kierujemy do architektów i biur projektowych. Oferujemy Państwu wsparcie techniczne i marketingowe przy projektowaniu inwestycji, w których wykorzystane zostaną produkty STOLBUD.

Ofertę współpracy kierujemy również do grup montażowych zainteresowanych montażem produktów oferowanych przez Salon firmowy STOLBUD. Gwarantujemy stałe zlecenia oraz uzyskanie certyfikatu autoryzowanych grup montażowych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies