ROLETY

ROLETY ZEWNĘTRZNE latem pozwalają uniknąć dużego nasłonecznienia pomieszczeń, zimą skutecznie chronią przed chłodem oraz zwiększają poziom bezpieczeństwa domu. Dodatkowo pozwalają zachować prywatność, a zimą ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem budynku. To tylko część zalet wynikających z posiadania w rolet.

 

Rolety zewnętrzne

 

Rolety zewnętrzne dzięki ściśle określonym parametrom są odporne na oddziaływanie zewnętrznych czynników. Stanowią doskonałą osłonę przeciwsłoneczną i dodatkowo przeciwwłamaniową.

W celu zapewnienia ochrony przez owadami w rolecie można zamontować zwijaną moskitierę.

Nasza oferta zawiera zarówno rolety zewnętrzne aluminiowe, jak i rolety PCV, które można montować zarówno na elewacji w budynku już istniejącym, jak i w czasie montażu okna, jako część systemu okiennego w budynkach dopiero powstających (rolety nadstawne). Oferujemy szeroką gamę profili pancerza od 39 do 77 mm w różnych kolorach zależnych od Państwa gustu. Oprócz tradycyjnych ręcznych napędów proponujemy najlepsze napędy elektryczne, a odpowiednio dobrany system sterowania pozwala na łatwą i komfortową obsługę rolet bez ruszania się z fotela (sterowanie radiowe).

Budując dom warto rozpatrzyć możliwość całkowitego ukrycia rolety w konstrukcji ściany budynku. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie gotowych prefabrykowanych nadproży roletowych, których kształt można dowolnie kształtować w zależności od oczekiwań Inwestora oraz architekta.

Nasza oferta obejmuje:

Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne

Rolety nadstawne
Rolety nadstawne

Rolety do zabudowy
Rolety do zabudowy

Nadproża roletowe
Nadproża roletowe

 

 

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies