DRZWI I BRAMY PRZECIWPOŻAROWE

„DRAFT” zapewnia kompleksową obsługę inwestycji. W ramach prac dostarczamy i montujemy pełną gamę stolarki przeciwpożarowej, a w szczególności stalowe drzwi i bramy przeciwpożarowe, klapy przeciwpożarowe ścienne i stropowe, przeszklone ścianki i okna przeciwpożarowe oraz kurtyny przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 30, EI 60 i EI 120.

 

DRZWI I BRAMY PRZECIWPOŻAROWE

 

W celu spełnienia wymogów ochrony przeciwpożarowej oferujemy pełną automatykę zamknięcia wyrobów przeciwpożarowych w przypadku powstania pożaru. Drzwi, bramy przeciwpożarowe jak również ścianki , klapy i kurtyny przeciwpożarowe wykonywane są z materiałów niepalnych lub ogniochronnych o określonych parametrach przeciwpożarowych. Wszystkie oferowane wyroby posiadają aktualne dokumenty dopuszczające do stosowania w budownictwie oraz certyfikaty potwierdzające wymagania Polskich i Europejskich norm z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

W celu zapewnienia szybkiego dostępu Klienta do produktu, jakim są drzwi przeciwpożarowe zapraszamy do zakupów hurtowych i korzystania z naszego magazynu firmowego typowych wymiarów drzwi przeciwpożarowych w klasie EI30 i EI60.

Podstawowym zadaniem stolarki przeciwpożarowej jest ograniczenie możliwości przeniknięcia i rozprzestrzenienia się pożaru (ognia i temperatury) przez oddzielenie przeciwpożarowe. W celu spełnienia tych wymagań konieczne jest zastosowanie certyfikowanych wyrobów i urządzeń oraz fachowy, profesjonalny montaż.

Nasza oferta obejmuje:

Drzwi przeciwpożarowe
Drzwi przeciwpożarowe

Bramy przeciwpożarowe
Bramy przeciwpożarowe

Klapy przeciwpożarowe
Klapy przeciwpożarowe

Okna przeciwpożarowe
Okna przeciwpożarowe

Ścianki przeciwpożarowe
Ścianki przeciwpożarowe

 

 

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies