BRAMY

BRAMY GARAŻOWE to bezpieczeństwo oraz funkcjonalność użytkowania garażu. Oferujemy wszystkie rodzaje bram garażowych, jakie są dostępne na rynku: segmentowe i rolowane oraz uchylne i rozwierne. Są to sprawdzone rozwiązania, szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym (magazyny i hale produkcyjne.

Oferujemy najlepsze polskie bramy produkowane przez KRISPOL o grubości panela 40 mm i 60 mm oraz najwyższej jakości bramy NOVOFERM o grubości panela 45 mm.

Ofertę uzupełniają systemy odpowiednio dobranych napędów elektrycznych z pełną gamą wyboru rodzaju sterowania (przycisk, pilot, a nawet smartfon/tablet).

Uzupełnieniem oferty są bramy szybkobieżne, kraty rolowane oraz bramy przeciwpożarowe.

DRAFT jest Autoryzowanym Punktem Serwisowym (APS) firmy KRISPOL. W ramach umowy zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram oraz możliwość skorzystania z przedłużonej gwarancji (nawet z 5 lat), dzięki wykonywaniu okresowych przeglądów serwisowych wyrobów.

Nasza oferta obejmuje:

Bramy garażowe
Bramy garażowe

Bramy przemysłowe
Bramy przemysłowe

Bramy szybkobieżne
Bramy szybkobieżne

Kraty rolowane
Kraty rolowane

 

 

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies