O firmie Draft

„DRAFT” jest wiodącą firmą specjalizującą się w sprzedaży, montażu i serwisie wysokiej jakości okien, drzwi, bram garażowych, rolet oraz kompleksowej obsłudze inwestycji w zakresie stolarki budowlanej i systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.

„DRAFT” prowadzi jedyny w Łodzi i województwie łódzkim Salon Firmowy wyrobów STOLBUD Włoszczowa S.A. oraz STOLBUD Pszczyna S.A. Ponadto salony stolarki DRAFT zlokalizowane są w Sieradzu, Poddębicach i Zduńskiej Woli.

Oferta nasza skierowana jest do każdego, kto buduje lub remontuje dom, mieszkanie, biuro oraz do firm budowlanych, deweloperów i inwestorów instytucjonalnych.

Zapraszamy do współpracy również architektów i biura projektowe.

Firma nasza posiada wszechstronne doświadczenie w obsłudze inwestycji takich jak: domy jednorodzinne i wielorodzinne, apartamentowce, budynki użyteczności publicznej (przedszkola, szkoły, biurowce, internaty, szpitale, domy pomocy społecznej itp.), budynki przemysłowe i magazynowe.

Pełna oferta obejmuje wyroby uzupełniające się wzajemnie w zakresie rozwiązań systemowych, jak również kolorystyki i funkcjonalności.

Wieloletnie doświadczenie (działamy od 1998 roku) oraz współpraca z producentami oferującymi najlepsze marki i produkty jest gwarancją kompleksowej i terminowej obsługi każdej inwestycji oraz montażu na najwyższym poziomie.


O firmie STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. to jeden z najbardziej liczących się na rynku producentów drewnianej stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji jest wysokiej jakości drewno, które wstępnej obróbce poddane było we własnym tartaku.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne honorowane na rynku budowlanym.

Jakość naszej drewnianej stolarki potwierdza Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001, a także imponująca ilość nagród zdobytych na imprezach targowych, oraz w ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies